Miroslava Hajna 759/3, Praha 9

 +420 773 124 948

 info@red-med.cz

 Nabízíme Vám jen to nejlepší vybavení, které Vám pomůže dosáhnout Vašeho nejvyššího potenciálu!

  • 1920x430_soluscope_red-med.cz9.jpg
  • 1920x430_soluscope_red-med.cz17.jpg
  • 1920x430_soluscope_red-med.cz16.jpg
  • 1920x430_soluscope_red-med.cz4.jpg
  • 1920x430_soluscope_red-med.cz5.jpg

Jen to nejlepší vybavení od osvědčených dodavatelů

Hlavním úkolem společnosti RED-MED.cz je prosazení konkurenčně schopné zdravotnické techniky. Základem našeho přístupu je snaha poskytnout každému možnosti, které byly dříve nedostupné. Naše široká nabídka zahrnuje vybavení pro dezinfekci velkých a malých flexibilních endoskopů, flexibilních ENT endoskopů a transezofageálních TEE sond; sušící a skladovací skříně; HD a Full-HD videoendoskopické systémy; přepravní zařízení speciálně navržená pro endoskopická oddělení; medicínské počítače a displeje; elektrické odsávačky; atd. 


Jedním z nejdůležitějších aspektů činnosti naše společnosti je kvalitní podpora uživatelů zdravotnických přístrojů po celou dobu jejich použití. Jsme přesvědčení o tom, že pouze odpovědnost za přijaté závazky může vytvořit základ pro úspěšnou a dlouhodobou spolupráci.

Kompaktní, rychlé a spolehlivé přístroje, do kterých se zamilujete

Naše vybavení zjednoduší práci zdravotnického personálu, ochrání uživatele před kontaktem s dezinfekčními prostředky, zvýší kvalitu dezinfekce a zlepší produktivitu práce na vašem oddělení. Když začnete pracovat s naším vybavením, nebudete vědět, jak jste se bez něj mohli dříve obejít.

Mějte k okamžitému použití vždy dostatečný počet endoskopů

Zajistěte svým pacientům bezpečná vyšetření bez rizika nakažení nozokomiálními infekcemi (nemocniční infekce působené odolnými bakteriemi). Ušetřete také ročně stovky tisíc na spotřebě chemikálií a drahé endoskopické přístroje před zbytečným opotřebením.

Full-HD videoendoskopické systémy AOHUA

Konečně nový hráč na trhu, který vám zajistí zdravou alternativu

Videoendoskopické systémy AOHUA jsou dobrou alternativou k zavedeným značkám na trhu. Vyspělé technologie, vysoká kvalita videoendoskopických snímků, včasný a spolehlivý servis - to vše za rozumné ceny. Domluvte si Workshop na vašem pracovišti a vyzkoušejte si přístroje AOHUA sami! 

Výkonná aspirační zařízení od vyspělé italské značky CA-MI

Sací jednotky pro aspiraci biologických tekutin od dospělých a dětí, používané domácími, nemocničními, pohotovostními a estetickými specialisty. Funkce "PROXIMITY" pro zapnutí a vypnutí zařízení bez dotyku zabraňuje křížové kontaminaci mezi pacienty.

Spolehlivě chrání váš endoskop před poškozením a kontaminaci

Pro vyloučení rizika opětovné kontaminace nebo poškození endoskopů během přepravy společnost Soluscope vyvinula speciální přepravní systém Soluscope Trolley. Vozík umožňuje bezpečně převážet až 4 endoskopy současně, je vhodný pro jejich krátkodobé skladování před a po vyšetření.

Křišťálově čistý obraz Full HD a 4K, dokonalá reprodukce barev

Kvalitní zobrazovací technika je základem spolehlivosti diagnostických vyšetřovacích metod. Technologie “true-color” spolu s vysokým rozlišením displejů ACL zajistí ostrý a jasný obraz, ať jste si jistý/á, že vám nic neuniklo! Kvalitní materiály a zaoblené tvary umožňují snadnou údržbu displejů.

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a obraťte se na nás s Vaší poptávkou, pokusíme se Vám poptávané zboží nabídnout.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

Chcete vědět, jak ušetřit více než 250 tisíc korun ročně? 

V souladu s platnou legislativou (Vyhláška č. 306/2012 Sb.) se zdravotnické prostředky podrobené dvoustupňové dezinfekci krátkodobě skladují po dobu 8 hodin kryté sterilní rouškou. Po expiraci této doby se provede poslední stupeň dezinfekce.

 

V praxi se musí endoskopy před dalším použitím často skladovat déle než 8 hodin, například v noci nebo o víkendech. Pokud není používána speciální sušící a skladovací skříň, musí být tyto endoskopy znovu dezinfikovány na začátku každého pracovního dne, což výrazně zvyšuje jak spotřebu dezinfekčních prostředků, tak i čas strávený opakováním dezinfekčních postupů. Zrychluje se tím i opotřebení endoskopických přístrojů.

 

Soluscope DSC8000 umožňuje sušení a skladování endoskopů po dezinfekci bez nutnosti následné redezinfekce po dobu až 7 dnů. Klinika tak bude mít k okamžitému použití vždy dostatečný počet endoskopů. Ušetříte ročně stovky tisíc na spotřebě chemikálií a usnadníte práci zdravotnímu personálu. Ušetříte drahé endoskopické přístroje před zbytečným opotřebením a prodloužíte tím jejich životnost.


 Hledejte nestandardní a chytrá řešení se Soluscope DSC8000.

 Akční nabídka

Pro vyloučení rizika opětovné kontaminace nebo poškození endoskopů během přepravy je součástí nabídky také vozíček Soluscope Trolley se speciálně navrženými ochrannými kontejnery. Nabídka platí při objednání skříně Soluscope DSC8000 do 10.12.2021.

:
:
:
: