Miroslava Hajna 759/3, Praha 9

 +420 773 124 948

 info@red-med.cz

 Nabízíme Vám jen to nejlepší vybavení, které Vám pomůže dosáhnout Vašeho nejvyššího potenciálu!

Mycí a dezinfekční zařízení Soluscope

Portfolio výrobků Soluscope obsahuje širokou škálu myček-dezinfektorů speciálně navržených pro dezinfekci velkých a malých flexibilních endoskopů, flexibilních ENT endoskopů a transezofageálních TEE sond. Dezinfektory endoskopů Soluscope jsou rychlé, spolehlivé a kompaktní, všechny jsou certifikovány a splňují normy ČSN EN ISO 15883-1 a 15883-4.


Mezi důvody, proč jsou myčky-dezinfektory Soluscope tak úspěšné patří nejkratší dezinfekční cykly na trhu a nárok na malý prostor. Díky rychlým cyklům můžete dezinfikovat více endoskopů za jednotku času, a dokonce provádět více vyšetření se stejným počtem endoskopů. Naše přístroje mají intuitivní ovládání, snadno se používají a jsou velmi účinné při snižování denního zatížení uživatelů. Samozřejmě také zajišťují nejvyšší stupeň bezpečnosti pro pacienty, zdravotnické pracovníky a endoskopy.

Nejrychlejší dezinfektor flexibilních endoskopů na trhu -kompletní cyklus trvá 16 minut.

Soluscope vám přináší řešení pro rychlou a účinnou dezinfekci flexibilních endoskopů a zároveň snížení nákladů na spotřebu vody a chemikálií. Kompletní mycí a dezinfekční cyklus v přístroji Soluscope Série 4 trvá pouhých 16 minut a dosahovaná míra úspory je až 40%. Soluscope Série 4 také spolehlivě chrání zdravotnický personál před kontaktem s nebezpečnými chemikáliemi.

Nejlepší technologie v kompaktním a cenově dostupném zařízení.

Mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 1 přináší řešení pro usnadnění každodenní rutiny zdravotních sester endoskopie díky intuitivnímu ovládání pomocí velkého displeje s grafickým „Language free” rozhraním, krátkým dezinfekčním dobám (kompletní mycí a dezinfekční cyklus včetně sušení za 22 minut) a automatické dokumentaci celého procesu.

Zajistěte svým pacientům bezpečnější výkony bez rizika přenosu infekcí.

Mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série TEE bylo speciálně navrženo pro dezinfekci transezofageálních echokardiografických sond tak, aby dokonale odpovídalo potřebám kardiologických oddělení. Přístroj je schválen podle metodiky založené na normě ČSN EN ISO 15883-4, standardizuje a poskytuje vysokou úroveň kvality dezinfekce TEE sond.

STANDARDIZOVANÝ CYKLUS A SPOLEHLIVOST PROCESU 

01

AUTOMATICKÁ DOKUMENTACE DEZINFEKČNÍCH CYKLŮ

02

ŽÁDNÝ KONTAKT PERSONÁLU S NEBEZPEČNÝMI CHEMIKÁLIEMI

03

04

MENŠÍ RIZIKO POŠKOZENÍ ENDOSKOPICKÉ TECHNIKY

05

USNADNĚNÍ PRÁCE PERSONÁLU ENDOSKOPIÍ

06

SPLNĚNÍ VŠECH AKTUÁLNÍCH EVROPSKÝCH NOREM

 Značka Soluscope znamená špičkové vybavení vyrobené ve Francii.

5500

Více než 5500 instalací po celém světě

1

Značka #1 ve Francii, Belgii, Itálii, Španělsku a Austrálii  

1994

25 let zkušeností v oboru flexibilní endoskopie

50

Mezinárodní zastoupení ve více než 50 zemích 

 Komplexní řešení Soluscope

Komplexní řešení Soluscope se zakládá na klíčových principech bezpečnosti, spolehlivosti a účinnosti, garantuje maximální ochranu pro pacienty, zdravotnický personál a endoskopy. Nejen, že se snadno používá, ale rychle vylepšuje každodenní činnosti optimalizací efektivity zdravotnického týmu prostřednictvím sledování dezinfekce endoskopů, frekvence jejich používání a životnosti. Usnadňuje také spravování endoskopů a zajišťuje jejich dostupnost, kdykoli a kdekoli je potřebujete. Tím pádem se standardizuje průběh vaší práce, sníží se komplikace a náklady, vaši pacienti budou zcela v bezpečí.

 

Naše Komplexní řešení Soluscope obsahuje: kompletní řadu automatických dezinfektorů endoskopů a příslušné chemikálie, sušicí a skladovací skříně s vertikálním i horizontálním uspořádáním, přepravní zařízení speciálně navržená pro endoskopická oddělení, kompatibilní konektory Soluscope, softwarovou platformu pro správu dat v reálném čase a zajištění sledovatelnost endoskopů.