Miroslava Hajna 759/3, Praha 9

 +420 773 124 948

 info@red-med.cz

 Nabízíme Vám jen to nejlepší vybavení, které Vám pomůže dosáhnout Vašeho nejvyššího potenciálu!

 Značka Soluscope znamená špičkové vybavení vyrobené ve Francii.

Soluscope - 25 let zkušeností

Společnost Soluscope navrhuje, vyvíjí a vyrábí Kompletní řešení pro dezinfekci a skladování flexibilních endoskopů. Spojení 25 let zkušeností se skutečnými znalostmi zdravotnických postupů a standardů dělá ze společnosti Soluscope dokonalého partnera pro bezpečná, efektivní a důvěryhodná endoskopická řešení jak pro pacienty, tak i pro uživatele.

Soluscope ve světě

Díky instalaci 5 500 zařízení na dezinfekci flexibilních endoskopů po celém světě se společnost Soluscope stala jedničkou ve Francii, Belgii, Itálii, Španělsku a Austrálii. 

 

Více než 900 zařízení ve 414 nemocnicích ve Francii, přes 300 spokojených zákazníků ve Španělsku, více než 400 zařízení v Austrálii a na Novém Zélandu, více než 200 zařízení v Itálii, více než 100 zařízení v Německu, více než 100 zařízení v Číně a Hongkongu, geografie instalací dále pokračuje v Monaku, Belgii, Švýcarsku, Nizozemsku, Portugalsku, Řecku, Švédsku, Norsku, Islandu, Bulharsku, Lotyšsku, Polsku, Alžírsku, Kuvajtu, Libyi, Jihoafrické republice, Vietnamu atd.  

Soluscope je členem skupiny EcoLab

V roce 2014 se společnost Soluscope spojila se skupinou Laboratories Anios, předním výrobcem hygienických a dezinfekčních výrobků v celosvětovém měřítku, primárně pro oblast zdravotní péče. V roce 2017 se z Laboratories Anios stal Ecolab a společnost Soluscope je hrdá, že se stala novým střediskem prvotřídního vybavení pro ošetřování endoskopů.

 Komplexní řešení Soluscope

Komplexní řešení Soluscope se zakládá na klíčových principech bezpečnosti, spolehlivosti a účinnosti, garantuje maximální ochranu pro pacienty, zdravotnický personál a endoskopy. Nejen, že se snadno používá, ale rychle vylepšuje každodenní činnosti optimalizací efektivity zdravotnického týmu prostřednictvím sledování dezinfekce endoskopů, frekvence jejich používání a životnosti. Usnadňuje také spravování endoskopů a zajišťuje jejich dostupnost, kdykoli a kdekoli je potřebujete. Tím pádem se standardizuje průběh vaší práce, sníží se komplikace a náklady, vaši pacienti budou zcela v bezpečí.

 

Naše Komplexní řešení Soluscope obsahuje: kompletní řadu automatických dezinfektorů endoskopů a příslušné chemikálie, sušicí a skladovací skříně s vertikálním i horizontálním uspořádáním, přepravní zařízení speciálně navržená pro endoskopická oddělení, kompatibilní konektory Soluscope, softwarovou platformu pro správu dat v reálném čase a zajištění sledovatelnost endoskopů. 

 Mohlo by Vás zajímat… 

V této sekci naleznete několik odkazů na stránky související s Vašim vyhledáváním:  

Cenově dostupná myčka od předního evropského výrobce Soluscope pro rychlou a účinnou dezinfekci flexibilních endoskopů, kompletní cyklus trvá 22 minut. Zjistěte více zde! 

Usnadněte si každodenní rutinu, mějte vždy k okamžitému použití dostatečný počet endoskopů, zajistěte pro Vaše pacienty maximální bezpečí díky moderní koncepci sušení a skladování flexibilních endoskopů od Soluscope. Klikněte sem!