Miroslava Hajna 759/3, Praha 9

 +420 773 124 948

 info@red-med.cz

 Nabízíme Vám jen to nejlepší vybavení, které Vám pomůže dosáhnout Vašeho nejvyššího potenciálu!

Endoskopické mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 1

Úloha sestry při zajišťování plynulého fungování gastroenterologické ordinace je velmi důležitá. Každá endoskopická sestra musí mít dobré znalosti v oblasti anatomie a fyziologie trávicího traktu. Velmi důležitá je schopnost komunikace na dobré úrovni, sestra by měla být schopná zmírnit obavy pacienta a připravit ho k vyšetření. Sestry musí být dostatečně fyzicky zdatné, musí mít dobré technické a manuální dovednosti z důvodu manipulace s nákladnými endoskopickými přístroji. A s neustálým zpřísňováním legislativy v oblasti dezinfekce flexibilních endoskopů těchto kompetencí neustálé postupně přibývá.


Mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 1 přináší řešení pro usnadnění každodenní rutiny zdravotních sester endoskopie díky intuitivnímu ovládání pomocí velkého displeje s grafickým „Language free” rozhraním, krátkým dezinfekčním dobám (kompletní mycí a dezinfekční cyklus včetně sušení trvá 22 minut) a automatické dokumentaci celého procesu.

Nejlepší technologie v kompaktním a dostupném zařízení 

Přístrojová dezinfekce flexibilních endoskopů přináší řadu výhod: standardizovaný cyklus, spolehlivost procesů, menší riziko poškození endoskopu, automatická dokumentace všech cyklů, minimální kontakt personálu s chemikáliemi atd. Většina mycích a dezinfekčních zařízení je však kvůli vysokým pořizovacím a provozním nákladům dostupná pouze pro velká endoskopická oddělení. Díky jedinečné nabídce Soluscope Série 1 jsou nyní moderní technologie ošetřování endoskopů dostupné každému.


 Dopřejte svým pacientům i sobě větší bezpečí a pohodlí se Soluscope Série 1.

Jednoduché a intuitivní ovládání

Všechny funkce, režimy a fáze jednotlivých cyklů se zobrazují na velké dotykové obrazovce pomocí jednoduchých a jasných ikonek, stejně jako na Vašem smartphonu. Díky tomuto modernímu rozhraní je ovládání zařízení zcela intuitivní a srozumitelné.


 Organizujte si své pracoviště tím nejlepším způsobem.

Nejlepší obchodní rozhodnutí, které dnes uděláte, je kliknutí na tlačítko níže

Série 1 chrání vaše zdraví

Při práci s dezinfekčními prostředky je nutné dodržovat zásady ochrany zdraví a bezpečnosti, a to tak, aby nedocházelo ke vzniku toxických a alergických reakcí. Trvalé vystavení personálu endoskopie výparům 2% roztoku glutaraldehydu způsobuje astma, sinusoidu, vážnou přecitlivělost pokožky a zánět spojivek.

 

Endoskopická mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 1 jsou navržená tak, že uživatel je při ošetřování endoskopů maximálně chráněn před kontaktem s nebezpečnými chemikáliemi. Dokonce i při výměně kanystru s dezinfekcí dochází k otevření kanystru teprve po nasazení speciálního konektoru, který zabraňuje uniku výparů.


 Chraňte sebe a své zdraví se zařízením Soluscope Série 1.

 Akční nabídka

Při objednání Soluscope Série 1 do 23.12.2022 v rámci speciální nabídky od nás navíc získáte zdarma: příplatkové výbavení v hodnotě 64 900,- Kč a startovací balíček chemikálií Soluscope PA/EZ.  

:
:
:
:

Udělejte první krok ke zvýšení produktivity na vašem pracovišti!

Nové standardy dezinfekce flexibilních endoskopů

Pacienti, kteří podstoupí vyšetření flexibilním endoskopem, určeným k vyšetření zažívacího traktu, by neměli být vystaveni riziku přenosu infekce či důsledkům nedokonalé dezinfekce (tj. poškození pacienta chemikáliemi užívanými k dezinfekci přístrojů). V dnešní době je díky výraznému technickému pokroku možné zaručeně zajistit,  aby nedošlo k přenosu infekce mezi pacienty a z pacienta na personál používáním tzv. mycích a dezinfekčních zařízení dle ČSN EN ISO 15883-4 (Požadavky a testy pro mycí a dezinfekční zařízení s chemickou dezinfekcí pro termolabilní endoskopy). 

 

Shoda přístrojů Soluscope Série 1 s technickou normou ČSN EN ISO 15883-4 je potvrzena na základě testů provedených nezávislou mezinárodně uznávanou laboratoří Biotech-Germande ve Francii.


 Zajistěte maximální bezpečí pro pacienty a zdravotní personál se Soluscope Série 1.

 Podívejte se na video a přesvědčte se sami, jak je to snadné!

Zarezervujte si s námi schůzku! Sejdeme se osobně, rádi k Vám zajedeme!

Objednejte si zpětné volání

Zanechte nám zde své kontaktní údaje, rádi Vás budeme kontaktovat.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

Kompletní nabídka efektivní “Single Use” chemie

Série 1 je k dispozici s kompletním sortimentem dezinfekčních prostředků: Soluscope PA (kyselina peroctová), Soluscope GTA (glutaraldehyd) a Soluscope OPA (ortho-ftalaldehyd). Dezinfekční prostředky Soluscope nabízí kompletní spektrum účinnosti: baktericidní, fungicidní, virucidní, mykobaktericidní a sporicidní. Krátká doba kontaktu a nízká koncentrace v kombinaci s vhodnou teplotou činí chemikálie Serie 1 kompatibilní se všemi endoskopy na trhu


 Certifikáty kompatibility od předních výrobců z oboru jsou dostupné na vyžádání.

Chraňte své zdraví! 

Trvalé vystavení personálu endoskopie výparům 2% roztoku glutaraldehydu způsobuje astma. Zamezte každodenní kontakt s nebezpečnými chemikáliemi, škodí to Vašemu zdraví. 

Zajistěte bezpečí pro endoskopickou techniku!

Prodlužte životnost a šetřete na servisu endoskopické techniky se Soluscope Série 1.

Začněte více vydělávat! 

Díky bleskovým dezinfekčním cyklům dokáže Série 1 zdvojnásobit propustnost Vaše endoskopické ordinace, budete schopní provádět více vyšetření s menším počtem endoskopů.

Šetřete svůj čas!  

Soluscope Série 1 znamená úplně jinou úroveň produktivity práce a výkonu endoskopického pracoviště. Místo čekání na dokončení dezinfekčního cyklu, mohli byste si dát každý den šálek oblíbené kávy nebo čaje navíc.

Výhodná investice,

která se vám rozhodně vyplatí

Nejjednodušší cesta, jak zvýšit produktivitu na Vašem pracovišti, díky rychlé a spolehlivé dezinfekci endoskopů (kompletní mycí a dezinfekční cyklus včetně sušení trvá 22 minut).

01

Vyloučení rizika přenosu infekce mezi pacienty a z pacienta na personál, Soluscope Série 1 splňuje platnou legislativu včetně normy ČSN EN ISO 15883-4.

02

Větší bezpečí pro nákladnou endoskopickou techniku díky integrovanému systému kontroly všech důležitých parametrů cyklu.

03

Snížení chybovosti a usnadnění práce personálu endoskopií díky jednoduchému ovládaní a automatické dokumentace celého procesu.

04

Žádný kontakt personálu s nebezpečnými chemikáliemi, uživatele jsou spolehlivě chránění.

05

 Nevíte si rady, jak na to?

Prohlédněte si instruktážní videa nahraná naší kolegyni Patricií:

"Výměna nádob chemických přípravků"

Berte na vědomí, že tento tutoriál nabízí pouze základní přehled.

Důrazně doporučujeme postupovat podle pokynů v uživatelském manuálu.

"Příprava a připojení endoskopu"

Berte na vědomí, že tento tutoriál nabízí pouze základní přehled.

Důrazně doporučujeme postupovat podle pokynů v uživatelském manuálu.

 Nechte si udělat nezávaznou nabídku!

Zeptejte se! Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

 Co o Soluscope říkají zákazníci? 

Společnost Soluscope si za 25 let zkušeností v oboru flexibilní endoskopie vybudovala velmi dobré jméno a je považována za synonym inovací, kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.   

93 %

Soluscope má více než 900 zařízení ve 414 nemocnicích ve Francii. Na základě nezávislého průzkumu spokojenosti v roce 2016 více než 93% koncových uživatelů bylo spokojeno nebo velmi spokojeno s produkty společnosti Soluscope.

 Projekty již realizované naším týmem! 

Naše společnost je výhradním distributorem značky Soluscope v České republice.  

 Mohlo by Vás zajímat… 

V této sekci naleznete několik odkazů na stránky související s Vašim vyhledáváním:  

Tady je perfektní řešení pro rychlou a účinnou dezinfekci flexibilních endoskopů a zároveň snížení nákladů na spotřebu vody a chemikálií až o 40%. Nejrychlejší myčka endoskopů na trhu od francouzské značky Soluscope. Nyní v akci! Získejte nefér výhodu zde!

Usnadněte si každodenní rutinu, mějte vždy k okamžitému použití dostatečný počet endoskopů, zajistěte pro Vaše pacienty maximální bezpečí díky moderní koncepci sušení a skladování flexibilních endoskopů od Soluscope. Klikněte sem!

Pokud jste dočetli až sem, naše nabídka Vás evidentně zaujala.

Tak neváhejte, klikněte na tlačítko a zjistěte více!

 Značka Soluscope znamená špičkové vybavení vyrobené ve Francii.

Soluscope ve světě

Díky instalaci 7000 zařízení na dezinfekci flexibilních endoskopů po celém světě se společnost Soluscope stala jedničkou ve Francii, Belgii, Itálii, Španělsku a Austrálii. 

 

Více než 900 zařízení ve 414 nemocnicích ve Francii, přes 300 spokojených zákazníků ve Španělsku, více než 400 zařízení v Austrálii a na Novém Zélandu, více než 200 zařízení v Itálii, více než 100 zařízení v Německu, více než 100 zařízení v Číně a Hongkongu, geografie instalací dále pokračuje v Monaku, Belgii, Švýcarsku, Nizozemsku, Portugalsku, Řecku, Švédsku, Norsku, Islandu, Bulharsku, Lotyšsku, Polsku, Alžírsku, Kuvajtu, Libyi, Jihoafrické republice, Vietnamu atd.