Miroslava Hajna 759/3, Praha 9

 +420 773 124 948

 info@red-med.cz

 Nabízíme Vám jen to nejlepší vybavení, které Vám pomůže dosáhnout Vašeho nejvyššího potenciálu!

Endoskopické mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 4

Život se neustále zrychluje a pro udržení konkurenční výhody je velmi důležité držet krok. Mezi hlavní faktory, které omezují zvýšení produktivity endoskopického pracoviště, patří zastaralé postupy při ošetřování endoskopů. 

 

Soluscope vám přináší řešení pro rychlou a účinnou dezinfekci flexibilních endoskopů a zároveň snížení nákladů na spotřebu vody a chemikálií. Kompletní mycí a dezinfekční cyklus v přístroji Soluscope Série 4 trvá pouhých 16 minut a dosahovaná míra úspory je až 40 %. 

Jakou cenu má 49 dní vašeho života? 

Na průměrném endoskopickém pracovišti se denně provádí cca 20 vyšetření. V roce 2019 bylo 251 pracovních dní. Z toho vychází, že průměrně ročně provádíte přibližně 5 000 (20x250) endoskopií.

 

Zkusme si tedy spočítat, kolik času za rok věnujete dezinfekci endoskopických přístrojů: kompletní cyklus v mycím a dezinfekčním zařízení Soluscope Série 4 trvá 16 minut. Na to, abyste byli schopni vydezinfikovat toto množství (5 000) endoskopů v myčce Soluscope Série 4 potřebujete 1333 hodin nebo 55 dní nepřetržitého provozu. 

 

Porovnejme tato data s konkurencí. Pomineme zde ty nejhorší případy, kdy jeden cyklus může trvat i 50 minut. Za příklad si vezmeme nějakou průměrnou myčku, která má dezinfekční cyklus kolem 30 minut. Jednoduchou aritmetikou dojdeme k závěru, že: 20 vyšetření x 250 pracovních dní x 30minutový cyklus = 2500 hodin / 104 dní. 

 

104–55 = 49 dní nebo 1180 hodin. Tolik času čekání jenom na dokončení cyklu dezinfekce vám ročně ušetříme. Jen se zamyslete nad tím, jak byste tento čas mohli využít lépe. Mohli byste přijmout více pacientů a vydělat víc peněz. Mohli byste věnovat více času rodině, dětem, přátelům. Mohli byste si dát každý den šálek oblíbené kávy nebo čaje navíc. 

 

Soluscope Série 4 znamená úplně jinou úroveň produktivity práce a výkonu endoskopického pracoviště, když za hodinu můžete vydezinfikovat až 4 endoskopy. S myčkou pracujete každý den, a tato rychlost se během měsíců nasčítá do hodin a týdnů ušetřeného života i ušetřených nervů, což se ani nedá penězi vyčíslit.


 Nabízíme vám 49 dní ročně nebo 4,5 hodiny denně, které byste mohli využít lepším způsobem.

Série 4 myslí na vaše zdraví!

Při práci s dezinfekčními prostředky je nutné dodržovat zásady ochrany zdraví a bezpečnosti, a to tak, aby nedocházelo ke vzniku toxických a alergických reakcí. Trvalé vystavení personálu endoskopie výparům 2% roztoku glutaraldehydu způsobuje astma, sinusoidu, vážnou přecitlivělost pokožky a zánět spojivek.

 

Endoskopická mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 4 jsou navržená tak, že uživatel je při ošetřování endoskopů maximálně chráněn před kontaktem s nebezpečnými chemikáliemi. Dokonce i při výměně kanystru s dezinfekcí dochází k otevření kanystru teprve po nasazení speciálního konektoru, který zabraňuje uniku výparů.


 Chraňte sebe a své zdraví se zařízením Soluscope Série 4.

Nejlepší obchodní rozhodnutí, které dnes uděláte, je kliknutí na tlačítko níže

 Akční nabídka

Pro vyloučení rizika opětovné kontaminace nebo poškození endoskopů během přepravy je součástí nabídky také vozíček Soluscope Trolley se speciálně navrženými ochrannými kontejnery. Nabídka platí při objednání Soluscope Série 4 do 10.12.2021.

:
:
:
:

Nové standardy dezinfekce endoskopů

Pacienti, kteří podstoupí vyšetření flexibilním endoskopem, určeným k vyšetření zažívacího traktu, by neměli být vystaveni riziku přenosu infekce či důsledkům nedokonalé dezinfekce (tj. poškození pacienta chemikáliemi užívanými k dezinfekci přístrojů). V dnešní době je díky výraznému technickému pokroku možné zaručeně zajistit,  aby nedošlo k přenosu infekce mezi pacienty a z pacienta na personál používáním tzv. mycích a dezinfekčních zařízení dle ČSN EN ISO 15883-4 (Požadavky a testy pro mycí a dezinfekční zařízení s chemickou dezinfekcí pro termolabilní endoskopy).

 

Shoda přístrojů Soluscope Série 4 s technickou normou ČSN EN ISO 15883-4 je potvrzena na základě testů provedených nezávislou mezinárodně uznávanou laboratoří Biotech-Germande ve Francii.


 Zajistěte maximální bezpečí pro pacienty a zdravotní personál se Soluscope Série 4.

Patentovaná technologie duálního mytí

2 patentované 360º vodní trysky vytvářejí během fáze mytí dodatečný čisticí účinek. Voda/roztok pod tlakem tvoří efekt křížového čištění pro nejúčinnější odstraňování zbytků nečistot. 


 Inovativní technologie od předního evropského výrobce.

Zajistěte větší bezpečí pro nákladnou  endoskopickou techniku

Díky složité konstrukci a velkému zatížení jsou endoskopické přístroje náchylné k častým poruchám. Oprava vážných závad může být zdlouhavá a přesáhnout i několik set tisíc korun. Někdy lze tomuto problému zabránit včasnou detekcí abnormalit a změn ve vlastnostech endoskopu. Takovou diagnostiku během každého dezinfekčního cyklu provádí mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 4 díky integrovanému patentovanému systému kontroly. 


Při instalaci přístroje Soluscope Série 4 je každý endoskop, používaný na pracovišti, testován a registrován, takže zařízení následně zaznamenává jakékoli změny vlastností endoskopu během každého cyklu. Změny tlaků a průtoků v kanálech endoskopu, těsnicí vlastnosti vnějšího pláště nebo správné připojení konektorů, drží přístroj Soluscope Série 4 pod stálou kontrolou.


 Prodlužte životnost a šetřete na servisu endoskopické techniky se Soluscope Série 4.

Zarezervujte si s námi schůzku!

Sejdeme se osobně, rádi k Vám zajedeme

Snížení provozních nákladů 

V dobách globálních trendů v ochraně životního prostředí a přírodních zdrojů, zvyšování efektivity a úspor díky optimalizaci provozních nákladů, získává na popularitě moderní přístup k organizaci poskytování zdravotnických služeb.

 

Dobře promyšlená „Cost effective” koncepce endoskopického mycího a dezinfekčního zařízení Soluscope Série 4 vám přináší zvýšení efektivity při celkovém snížení nákladů. Speciální formule dezinfekce na bázi kyseliny peroctové Soluscope PAA v kombinaci s detergentem Soluscope CLN umožňuje až 40% snížení spotřeby vody a chemikálií.


 Hledejte nestandardní a chytrá řešení se Soluscope Série 4.

Ročně ušetříte:

115000

 Litrů vody

265

 Litrů dezinfekce

198750

 V korunách

1500

 Hodin čekání

Tip na zvýšení výkonu endoskopického pracoviště

Pořízení vyspělé videoendoskopické techniky je otázkou velkých investic. Vzhledem k rozšířenosti a četnosti endoskopických vyšetření se stále více setkáváme s problémem s nedostatkem endoskopů. Existuje však způsob, jak zvýšit výkon pracoviště bez nutnosti zakoupení nového endoskopického vybavení.

 

Myčka endoskopu Soluscope Série 4 díky rychlému hygienickému ošetření endoskopů (kompletní mycí a dezinfekční cyklus trvá 16 min./4 dezinfikované endoskopy za hodinu) dokáže zdvojnásobit propustnost endoskopické ordinace, budete schopní provádět více vyšetření s menším počtem endoskopů.


 Nejjednodušší cesta ke zvýšení výkonu Vašeho endoskopického pracoviště.

Máte dotaz? Objednejte si bezplatnou nezávaznou konzultaci

Objednejte si zpětné volání

Zanechte nám zde své kontaktní údaje, rádi Vás budeme kontaktovat.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

Grafické rozhraní Soluscope Série 4

Jednoduché a intuitivní ovládání

Zdravotní sestry mají důležitou roli při zajišťování chodu gastroenterologického pracoviště. Jsou to právě sestry, kdo s pacienty přichází nejvíce do kontaktu, a jejich asistence lékařům při endoskopiích je nezbytná. Nelze také opomenout důležitou a náročnou péči o nákladné endoskopické přístroje. Mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 4 pomůže usnadnit jejich každodenní rutinu.

 

Exploatace mycího a dezinfekčního zařízení Soluscope Série 4 je snadná. Všechny funkce se ovládají pomocí jednoduchých grafických ikonek na velké 7” dotykové obrazovce. Díky tomu je zaškolení zdravotního personálu na nový přístroj rychlé, ovládání je intuitivní a srozumitelné, míra chybovosti a působení lidského faktoru výrazně snížená. Snadné vkládání endoskopu, snadné připojení/odpojení konektorů v myčce, spuštění cyklu pouze dvěma kliknutími. Kompletní cyklus mytí a dezinfekce trvá pouhých 16 min. a je ukončen automatickou dokumentací celého procesu.


 Organizujte si své pracoviště tím nejlepším způsobem.

 Podívejte se na video a přesvědčte se sami, jak je to snadné!

Udělejte první krok ke zvýšení produktivity na vašem pracovišti!

Chraňte své zdraví! 

Trvalé vystavení personálu endoskopie výparům 2% roztoku glutaraldehydu způsobuje astma. Zamezte každodenní kontakt s nebezpečnými chemikáliemi, škodí to Vašemu zdraví. 

Zajistěte bezpečí pro endoskopickou techniku!

Prodlužte životnost a šetřete na servisu endoskopické techniky se Soluscope Série 4.

Začněte více vydělávat! 

Díky bleskovým dezinfekčním cyklům dokáže Série 4 zdvojnásobit propustnost Vaše endoskopické ordinace, budete schopní provádět více vyšetření s menším počtem endoskopů.

Šetřete svůj čas!  

Soluscope Série 4 znamená úplně jinou úroveň produktivity práce, když za hodinu můžete vydezinfikovat až 4 endoskopy. Místo čekání na dokončení dezinfekčního cyklu, mohli byste si dát každý den šálek oblíbené kávy nebo čaje navíc.

Ušetřete až 200 tisíc ročně  na spotřebě chemikálií!

Dobře promyšlená „Cost effective” koncepce zařízení Soluscope Série 4 umožňuje až 40% snížení spotřeby vody a chemikálií.

 Naše hlavní výhody: 

 Jednoduché ovládaní pomoci velkého dotykového displeje s intuitivním „Language free” rozhraním.

 Bleskové dezinfekční časy - kompletní mycí a dezinfekční cyklus včetně sušení trvá 16 minut.

 Minimální kontakt personálu s chemikáliemi, uživatele jsou chránění.

 Snížení nákladů na spotřebu vody a chemikálií, dosahovaná míra úspory je až 40 %.

 Prodloužení životnosti endoskopických přístrojů díky spolehlivé diagnostice během každého dezinfekčního cyklu. 

 Soluscope Série 4 splňuje platnou legislativu včetně normy ČSN EN ISO 15883-4.

 Pro vyloučení rizika opětovné kontaminace během přepravy endoskopů je součástí nabídky také vozík Soluscope Trolley.

 Jak to neděláme: 

 Příliš dlouhé dezinfekční programy (až 50 minut), problémem s nedostatkem endoskopů.

 Složité ovládání ručním zadáváním kódů dezinfekčních programů pomocí klávesnice. 

 Uživatele jsou v kontaktu s nebezpečnými výpary chemikálií, škodlivé následky.

 Složité vkládání endoskopů do myček, potřeba se naklánět, složité přípojení konektorů v myčce. 

 Vysoké pořizovací a provozní náklady, častý a drahý servis myčky. 

 Nesplnění aktuálních evropských norem, riziko přenosu infekcí mezi pacienty a z pacienta na zdravotní personál.

 Zvýšené riziko poškození endoskopů, větší míra opotřebení, dezinfekční prostředky neschválené výrobci endoskopických přístrojů.

 Nevíte si rady, jak na to?

Prohlédněte si instruktážní videa natočená naší kolegyni Patricií:

"Výměna nádob chemických přípravků"

Berte na vědomí, že tento tutoriál nabízí pouze základní přehled.

Důrazně doporučujeme postupovat podle pokynů v uživatelském manuálu.

"Příprava a připojení endoskopu"

Berte na vědomí, že tento tutoriál nabízí pouze základní přehled.

Důrazně doporučujeme postupovat podle pokynů v uživatelském manuálu.

"Výměna těsnění víka"

Berte na vědomí, že tento tutoriál nabízí pouze základní přehled.

Důrazně doporučujeme postupovat podle pokynů v uživatelském manuálu.

"Odebírání vzorků odpadní vody"

Berte na vědomí, že tento tutoriál nabízí pouze základní přehled.

Důrazně doporučujeme postupovat podle pokynů v uživatelském manuálu.

 Nechte si udělat nezávaznou nabídku!

Zeptejte se! Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

 Co o Soluscope říkají zákazníci? 

Společnost Soluscope si za 25 let zkušeností v oboru flexibilní endoskopie vybudovala velmi dobré jméno a je považována za synonymum inovací, kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.   

93 %

Soluscope má více než 900 zařízení ve 414 nemocnicích ve Francii. Na základě nezávislého průzkumu spokojenosti v roce 2016 více než 93% koncových uživatelů bylo spokojeno nebo velmi spokojeno s produkty společnosti Soluscope.

 Projekty již realizované naším týmem! 

Naše společnost je výhradním distributorem značky Soluscope v České republice.  

 Mohlo by Vás zajímat… 

V této sekci naleznete několik odkazů na stránky související s Vašim vyhledáváním:  

Cenově dostupná myčka od předního evropského výrobce Soluscope pro rychlou a účinnou dezinfekci flexibilních endoskopů, kompletní cyklus trvá 22 minut. Zjistěte více zde! 

Usnadněte si každodenní rutinu, mějte vždy k okamžitému použití dostatečný počet endoskopů, zajistěte pro Vaše pacienty maximální bezpečí díky moderní koncepci sušení a skladování flexibilních endoskopů od Soluscope. Klikněte sem!

Pokud jste dočetli až sem, naše nabídka Vás evidentně zaujala.

Tak neváhejte, klikněte na tlačítko a zjistěte více!

Soluscope je členem skupiny EcoLab

V roce 2014 se společnost Soluscope spojila se skupinou Laboratories Anios, předním výrobcem hygienických a dezinfekčních výrobků v celosvětovém měřítku, primárně pro oblast zdravotní péče. V roce 2017 se z Laboratories Anios stal Ecolab a společnost Soluscope je hrdá, že se stala novým střediskem prvotřídního vybavení pro ošetřování endoskopů.

 Značka Soluscope znamená špičkové vybavení vyrobené ve Francii.

5500

Více než 5500 instalací po celém světě

1

Značka #1 ve Francii, Belgii, Itálii, Španělsku a Austrálii  

1994

25 let zkušeností v oboru flexibilní endoskopie

50

Mezinárodní zastoupení ve více než 50 zemích 

 Komplexní řešení Soluscope

Komplexní řešení Soluscope se zakládá na klíčových principech bezpečnosti, spolehlivosti a účinnosti, garantuje maximální ochranu pro pacienty, zdravotnický personál a endoskopy. Nejen, že se snadno používá, ale rychle vylepšuje každodenní činnosti optimalizací efektivity zdravotnického týmu prostřednictvím sledování dezinfekce endoskopů, frekvence jejich používání a životnosti. Usnadňuje také spravování endoskopů a zajišťuje jejich dostupnost, kdykoli a kdekoli je potřebujete. Tím pádem se standardizuje průběh vaší práce, sníží se komplikace a náklady, vaši pacienti budou zcela v bezpečí.

 

Naše Komplexní řešení Soluscope obsahuje: kompletní řadu automatických dezinfektorů endoskopů a příslušné chemikálie, sušicí a skladovací skříně s vertikálním i horizontálním uspořádáním, přepravní zařízení speciálně navržená pro endoskopická oddělení, kompatibilní konektory Soluscope, softwarovou platformu pro správu dat v reálném čase a zajištění sledovatelnost endoskopů.