Miroslava Hajna 759/3, Praha 9

 +420 773 124 948

 info@red-med.cz

 Nabízíme Vám jen to nejlepší vybavení, které Vám pomůže dosáhnout Vašeho nejvyššího potenciálu!

Údržba

Chyba - tato stránka momentálně prochází údržbou.Tato stránka momentálně prochází údržbou. Vylepšujeme pro vás obsah našeho internetového obchodu, proto musí být tato stránka na chvíli offline. Omlouváme se za komplikace, budeme se snažit být zpět co nejrychleji! Doporučujeme přejít na úvodní stránku.

 Mohlo by Vás zajímat… 

V této sekci naleznete několik odkazů na stránky související s Vašim vyhledáváním:  

Tady je perfektní řešení pro rychlou a účinnou dezinfekci flexibilních endoskopů a zároveň snížení nákladů na spotřebu vody a chemikálií až o 40%. Nejrychlejší myčka endoskopů na trhu od francouzské značky Soluscope. Nyní v akci! Získejte nefér výhodu zde!

Usnadněte si každodenní rutinu, mějte vždy k okamžitému použití dostatečný počet endoskopů, zajistěte pro Vaše pacienty maximální bezpečí díky moderní koncepci sušení a skladování flexibilních endoskopů od Soluscope. Klikněte sem!

Mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série TEE bylo speciálně navrženo pro dezinfekci transezofageálních echokardiografických sond tak, aby dokonale odpovídalo potřebám kardiologických oddělení. Zajistěte svým pacientům bezpečnější výkony bez rizika přenosu infekcí. Zjistěte více zde!