Miroslava Hajna 759/3, Praha 9

 +420 773 124 948

 info@red-med.cz

 Nabízíme Vám jen to nejlepší vybavení, které Vám pomůže dosáhnout Vašeho nejvyššího potenciálu!

Endoskopická sušící skříň DSC8000 

Endoskopická sušící a skladovací skříň DSC8000 od francouzské značky Soluscope umožňuje bezpečné skladování flexibilních endoskopů po dobu až 7 dnů bez nutnosti následné redezinfekce. Za všech okolností tedy budete mít k okamžitému použití dostatečný počet endoskopů. Díky nepřetržitému vhánění vzduchu do vnitřních kanálů endoskopu a vnější cirkulaci HEPA filtrovaného vzduchu dochází k eliminaci faktorů, které podporují množení bakterií, čímž zajistíte svým pacientům bezpečnější výkony bez rizika přenosu infekcí. Skříň zajišťuje rychlé a efektivní sušení endoskopů a přispívá tím k zachování jejich dobrého stavu a prodloužení životnosti. Obsluha zařízení je jednoduchá díky velkému dotykovému displeji s intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním.

 

Přístroj splňuje mezinárodní normu ČSN EN 16442 - Skříň s řízeným prostředím pro skladování dezinfikovaných termolabilních endoskopů.

Zjistěte, čím se zásadně lišíme od konkurence!

Z praxe víme, že někdy při manipulaci s endoskopem jen malá nedbalost, bouchnutí distálním koncem o zeď, dveře nebo skříň samotnou (například při zavěšení), hrozí poškozením čočky kamery nebo dokonce čipu přístroje. Může to pak mít vliv na kvalitu zobrazování endoskopických snímků, případné náklady na opravu raději ani nebudeme zmiňovat.

 

Stejně tak existuje riziko opětovné kontaminace nozokomiálními infekcemi nebo tzv. kontaminace rukama nebo prostředím (z ovzduší, při kontaktu s povrchy nebo personálem). Dost jsme se všichni poučili v období šíření epidemie koronaviru, jak rychle a snadno se nebezpečné infekce mohou šířit při nedodržení zásad na ochranu a prevenci.

 

Inovativní koncepce DSC8000 založená na použití speciálních kontejnerů výrazně snižuje potřebu přímé manipulace s endoskopem, čímž se eliminuje riziko poškození nebo opětovné kontaminace přístroje.

 

Endoskop okamžitě po vyjmutí z myčky vložíte do sterilního kontejneru a uzavřete víkem, pomocí speciálního vozíku Soluscope Trolley tento kontejner dopravíte ke skříni, následně po načtení údajů čtečkou čárových kódů kontejner s endoskopem bezpečně vložíte do skříně. Endoskop je tak maximálně chráněn, což umožňuje dosáhnout vyšších standardů ochrany pacientů před šířením infekcí a vyloučit riziko poškození přístroje.


 Inovativní koncepce, která funguje.

 Podívejte se na video a přesvědčte se sami, jak je to snadné!

Nejlepší obchodní rozhodnutí, které dnes uděláte, je kliknutí na tlačítko níže

Nemocniční infekce zabijí v Česku 10 tisíc lidí ročně!

Nozokomiální infekce jsou jedním z hlavních problémů v oblasti nemocniční hygieny. V České republice se ročně nakazí ve zdravotnických zařízeních nozokomiálními infekcemi (nemocniční infekce působené odolnými bakteriemi) 7-9% pacientů což je přibližně 200 tisíc infikovaných ze zhruba dvou miliónů lidí, kteří ročně u nás nemocnicemi projdou. Z nich přibližně 10 tisíc v důsledku tohoto onemocnění zemře. Další tisíce nakažených si nesou trvale zdravotní následky. V případě nozokomiálních infekcí u nás úmrtnost dosahuje až 5%.


 Snížení nákaz nozokomiálními infekcemi v České republice alespoň o jedno procento zachrání stovky životů! 

Věděli jste, že nedodržení podmínek skladování a nedostatečné vysušení kanálů endoskopu bylo identifikováno jako hlavní zdroj kontaminace endoskopem? 


Ruční nebo automatická dezinfekce je proces, který zahrnuje více kroků: počínaje předpřípravou, přes ruční čištění včetně kartáčování, vyplachování, dezinfikování, konečné proplachování a vysoušení až po uskladnění. Správné provedení všech těchto kroků zaručuje efektivitu dalšího kroku a mikrobiologickou kvalitu endoskopů. I přes pokrok, k němuž za posledních 30 let došlo, doporučení a standardy zveřejňované odbornými společenstvími a národními nebo mezinárodními organizacemi uvádí, že endoskopie je stále možnou cestou přenosu nemocničních infekcí. 


V roce 2003 se posuzovalo 317 případů přenosu infekcí v souvislosti s porušením postupu dezinfikování endoskopů. Jako hlavní zdroj endoskopické kontaminace bylo určeno nedostatečné vysušení kanálů endoskopů. Význam vysušení endoskopu, zejména před uskladněním, je v literatuře dobře zdokumentován. Skutečnost, že zbytková vlhkost v endoskopických kanálech zvyšuje mikrobiologické bujení a tím pádem i riziko kontaminace pacienta, je široce přijímána.


Journal of Hospital Infection
Volume 84, Issue 1, May 2013, Pages 71-76

Jste připraveni na změnu k lepšímu? Zbývá už jen kliknout na červené tlačítko dole

Dalších 5 důvodů proč si vybrat právě DSC8000 

Každý endoskop je umístěn ve speciálně navrženém kontejneru. Jeho konstrukce umožňuje účinné sušení vnitřních kanálů HEPA filtrovaným vzduchem, jakož i vnější sušení endoskopu díky cirkulaci HEPA filtrovaného vzduchu uvnitř kontejneru. Důkladné vysušení všech povrchů a úplné odstranění vlhkosti z kanálů endoskopu je zárukou prodloužení životnosti endoskopického vybavení.

 

Konstrukce kontejnerů zajišťuje kompatibilitu s jakýmkoli modelem a typem endoskopu od všech hlavních výrobců na trhu: Olympus, Fujinon, Pentax a dalších. Pro připojení endoskopu uvnitř kontejneru můžete použít stejnou sadu konektorů jako u myček Soluscope Série 4/Série 1. Tím je zajištěno zjednodušení postupu a také další ochrana před kontaminací během odpojení/zapojení.

Nad každou policí s kontejnerem je umístěna také germicidní UVC lampa, jejíž krátkovlnné ultrafialové záření poskytuje dodatečný baktericidní efekt a slouží k účinné sterilizaci vzduchu. Uvnitř skříně je trvale udržován přetlak až 20 Pa, což zamezuje vniknutí prachu či drobných předmětů, a zajišťuje sušení a skladování endoskopů v aseptických podmínkách.

 

Vyjímatelné kontejnery umožňují rychlé a bezpečné umístění a připojení endoskopu. Při vkládání endoskopu si můžete kontejner umístit do výšky, která vám vyhovuje. Nemusíte se totiž nikam natahovat (například při zavěšení endoskopu), držet endoskop stále v ruce a druhou rukou se snažit nasadit konektory, pracovat v nepohodlné vynucené poloze. Využitím kontejnerů získáte mnohem větší pohodlí a usnadníte si proces vkládaní endoskopů.

 

Endoskopická skříň DSC8000 poskytuje nejvyšší úroveň bezpečí díky pokročilému systému kontroly všech důležitých parametrů cyklu. Při instalaci přístroje Soluscope DSC8000 jsou všechny endoskopy používané na pracovišti kalibrovány a registrovány, takže zařízení následně zaznamenává jakékoli změny vlastností endoskopu během každého cyklu sušení. Změny tlaků a průtoků v kanálech endoskopu nebo správné připojení konektorů drží přístroj Soluscope DSC8000 pod stálou kontrolou.


 Začněte využívat všechny výhody nového přístupu ke skladování endoskopů.

Udělejte první krok ke zvýšení produktivity na vašem pracovišti!

Jak si správně uzpůsobit prostor ordinace?

Horizontální úložný systém DSC8000 nabízí také výhodu pro prostorově stísněné ordinace a umožňuje mnohem racionálnější využití prostoru. Díky šířce pouhých 90 cm a hloubce 64 cm na relativně malé ploše 0,57 m2 umožňuje skříň skladování až 8 endoskopů. Při umístění dvou skříní v řadě vedle sebe můžete na ploše 1,15 m2 uložit 16 endoskopů – nejlepší ukazatel na trhu. 


DSC8000 vyžaduje minimální stavební připravenost, umožňuje napojení na centrální rozvod medicinálního vzduchu nebo využití zabudovaného kompresoru.


 Organizujte si své pracoviště tím nejlepším způsobem pro své pohodlí.

 Akční nabídka Soluscope

Pro vyloučení rizika opětovné kontaminace nebo poškození endoskopů během přepravy vám v rámci akční nabídky ke skříni DSC8000 dodáme speciální vozík Soluscope Trolley zdarma. Vozík umožňuje bezpečně převážet až 4 endoskopy současně, je vhodný pro jejich krátkodobé skladování před a po vyšetření. Promyšlená ergonomie, držák dokumentů a další přihrádky pro uložení například sterilních roušek, lékařských nástrojů, rukavic, ubrousků či dezinfekčních prostředků, dělají ze Soluscope Trolley užitečného pomocníka v jakékoliv situaci. Vozík je nezbytnou součástí promyšlené “chytré” koncepce Soluscope, která zahrnuje vybavení pro každý jednotlivý krok ošetřování endoskopů.


 Nabídka platí jen do konce září, tak si pospěšte s objednávkou skříně, abyste získali tento skvělý vozík zdarma.

 Usnadněte si každodenní rutinu díky Soluscope Trolley!

Máte dotaz? Objednejte si bezplatnou nezávaznou konzultaci

Četnost krádeží v nemocnicích roste 

Nemocnice jsou oblíbeným terčem zlodějů, protože drahé zdravotnické vybavení není vždy patřičně zabezpečené. Endoskopická technika je na prvním místě v seznamu cílů lupičů především kvůli extrémně vysoké hodnotě a malé velikosti přístrojů. Trendem posledních let je nárůst počtu krádeží v nemocnicích, a to i v České republice. Podle kriminalistů jde o organizované skupiny zločinců, kteří pracují na objednávku, hledají konkrétní vybavení nebo náhradní díly.

 

Sušicí skříň DSC8000 je vybavena dveřmi s bezpečnostním sklem a magnetickými zámky. Dveře skříně se zamykají automaticky, přístup je zajištěn pouze po načtení identifikačních údajů uživatele pomocí čtečky čárových kódů. Poloha dveří je snímána senzory, které jsou umístěny nahoře a dole. V případě neoprávněného násilného vniknutí zazní hlasité zvukové upozornění.


 Vzhledem k nárůstu počtu krádeží je lepší přijmout preventivní opatření a zajistit maximální bezpečí endoskopických přístrojů, než čelit následkům nedbalosti.

Chcete vědět, jak ušetřit více než 250 tisíc korun ročně? 

V souladu s platnou legislativou (Vyhláška č. 306/2012 Sb.) se zdravotnické prostředky podrobené dvoustupňové dezinfekci krátkodobě skladují po dobu 8 hodin kryté sterilní rouškou. Po expiraci této doby se provede poslední stupeň dezinfekce.

 

V praxi se musí endoskopy před dalším použitím často skladovat déle než 8 hodin, například v noci nebo o víkendech. Pokud není používána speciální sušící a skladovací skříň, musí být tyto endoskopy znovu dezinfikovány na začátku každého pracovního dne, což výrazně zvyšuje jak spotřebu dezinfekčních prostředků, tak i čas strávený opakováním dezinfekčních postupů. Zrychluje se tím i opotřebení endoskopických přístrojů.

 

Soluscope DSC8000 umožňuje sušení a skladování endoskopů po dezinfekci bez nutnosti následné redezinfekce po dobu až 7 dnů. Klinika tak bude mít k okamžitému použití vždy dostatečný počet endoskopů. Ušetříte ročně stovky tisíc na spotřebě chemikálií a usnadníte práci zdravotnímu personálu. Ušetříte drahé endoskopické přístroje před zbytečným opotřebením a prodloužíte tím jejich životnost.


 Hledejte nestandardní a chytrá řešení se Soluscope DSC8000.

Ročně ušetříte:

150000

 Litrů vody

250

 Litrů dezinfekce

250000

 V korunách

1250

 Hodin čekání

Zarezervujte si s námi schůzku! Sejdeme se osobně, rádi k Vám zajedeme

Vše geniální je jednoduché

Oceníte také jednoduchou obsluhu zařízení pomocí velké dotykové obrazovky s moderním rozhraním. Grafické rozhraní je navrženo se zaměřením na pohodlí uživatele. Vše potřebné se zobrazuje na obrazovce pomocí jednoduchých a jasných ikonek, takže veškerá nastavení jsou prováděna snadno a intuitivně, zaškolení personálu na nové vybavení je rychlé a bezproblémové. Systém barevných indikátorů stavu cyklu sušení a skladování endoskopů vám umožní vyhnout se chybám a upřednostnit endoskop, jehož maximální doba skladování se již blíží ke konci. Čtečka čárových kódů usnadňuje identifikaci endoskopů a uživatelů. Integrovaná tiskárna štítků vám poskytne potřebný dokument pro vysledování endoskopů. Skříň Vás také včasně upozorní na výměnu spotřebních materiálů nebo preventivní údržbu.


 Vše rychle a snadno, Soluscope rozumí vašim potřebám. 

Proč musí vaše pracoviště odpovídat jistému designovému standardu?

Atraktivní design medicínské techniky v dnešní době hraje také důležitou roli při vybavovaní špičkových zdravotnických zařízení. Personál raději pracuje s modernějším vybavením, a i pacienti modernímu vybavení podvědomě více důvěřují. Soluscope DSC8000 vás potěší elegantním a propracovaným designem. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitních, odolných a barevně stabilních materiálů. Vnější plášť je vyrobený z lakovaného hliníku. Nejmenší možný počet švů a zaoblené tvary usnadňují údržbu a dezinfekci povrchů přístroje. Tichý provoz zajistí, že nejhlasitější hluk v místnosti bude pocházet z vašich hodinek.


 Se skříni budete pracovat každý den, tak nevyplatí se udělat si to nádherné?

 Akční nabídka

Pro vyloučení rizika opětovné kontaminace nebo poškození endoskopů během přepravy je součástí nabídky také vozíček Soluscope Trolley se speciálně navrženými ochrannými kontejnery. Nabídka platí při objednání skříně Soluscope DSC8000 do 10.12.2021.

:
:
:
:

Nechte si udělat cenovou nabídku. My Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru

 Naše hlavní výhody: 

 Budete mít k okamžitému použití vždy dostatečný počet endoskopů, kdykoli je potřebujete.

 Díky skladování endoskopů v aseptických podmínkách zajistíte pro své pacienty bezpečnější výkony bez rizika přenosu infekcí.

 Používání speciálních kontejnerů umožňuje bezpečnější manipulaci s endoskopy bez rizika poškození či opětovné kontaminace.

 Důkladné vysušení všech povrchů přispívá k zachování dobrého stavu a prodloužení životnosti endoskopických přístrojů.

 Možnost skladování až 8 endoskopů na ploše 0,57 m2 - nejefektivnější využití prostoru.

 Snížení nákladů na spotřebu chemikálií, roční úspora činí až několik set tisíc korun. 

 Soluscope DSC8000 splňuje platnou legislativu včetně normy ČSN EN 16442.

 Jak to neděláme: 

 Vysoké pořizovací a provozní náklady, častý a drahý servis zařízení.

 Nesplnění aktuálních evropských norem, riziko přenosu nozokomiálních infekcí v důsledku nesprávného skladování endoskopů. 

 Velké rozměry, sušicí skříň zabírá spoustu místa, narušuje komfortní uspořádaní pracoviště.

 Vyšší riziko poškození endoskopů při manipulaci, přepravě nebo nesprávném skladování.

 Promarnění času a dezinfekčních prostředků opakováním dezinfekčních postupů každé ráno, vyšší míra opotřebení endoskopů.

 Riziko chybovosti, ztráty dat a přehledu o skladování endoskopické flotily, zvlášť při velkém počtu přístrojů na pracovišti.

 Vyšší​​​​​​​ riziko odcizení drahé endoskopické techniky.

Nejlepší technologie v kompaktním a dostupném zařízení 

Sušení a bezpečné skladování je nedílnou součástí vícestupňového procesu ošetřování flexibilních endoskopů. Zajištění vyšší úrovně bezpečí při poskytování zdravotnických služeb, úspora času a nákladů na redezinfekci, skladování endoskopů v podmínkách doporučených výrobci pro zachování a prodloužení jejich životnosti – to jsou jen některé ze zřejmých výhod používání endoskopické sušicí skříně. Většina zařízení tohoto typu je však kvůli vysokým pořizovacím a provozním nákladům dostupná pouze pro velká endoskopická oddělení. Díky jedinečné nabídce sušící skříně Soluscope DSC8000 jsou nyní výhody bezpečného skladování endoskopů dostupné pro všechny.


 Dopřejte svým pacientům i sobě větší bezpečí a pohodlí se Soluscope DSC8000.

 Nechte si udělat nezávaznou nabídku!

Zeptejte se! Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

 Co o Soluscope říkají zákazníci? 

Společnost Soluscope si za 25 let zkušeností v oboru flexibilní endoskopie vybudovala velmi dobré jméno a je považována za synonymum inovací, kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.   

93 %

Soluscope má více než 900 zařízení ve 414 nemocnicích ve Francii. Na základě nezávislého průzkumu spokojenosti v roce 2016 více než 93% koncových uživatelů bylo spokojeno nebo velmi spokojeno s produkty společnosti Soluscope.

 Mohlo by Vás zajímat… 

V této sekci naleznete několik odkazů na stránky související s Vašim vyhledáváním:  

Cenově dostupná myčka od předního evropského výrobce Soluscope pro rychlou a účinnou dezinfekci flexibilních endoskopů, kompletní cyklus trvá 22 minut. Zjistěte více zde! 

Tady je perfektní řešení pro rychlou a účinnou dezinfekci flexibilních endoskopů a zároveň snížení nákladů na spotřebu vody a chemikálií až o 40%. Nejrychlejší myčka endoskopů na trhu od francouzské značky Soluscope. Nyní v akci! Získejte nefér výhodu zde!

Pokud jste dočetli až sem, naše nabídka Vás evidentně zaujala

Tak neváhejte, klikněte na tlačítko a zjistěte více! 

Soluscope je členem skupiny EcoLab

V roce 2014 se společnost Soluscope spojila se skupinou Laboratories Anios, předním výrobcem hygienických a dezinfekčních výrobků v celosvětovém měřítku, primárně pro oblast zdravotní péče. V roce 2017 se z Laboratories Anios stal Ecolab a společnost Soluscope je hrdá, že se stala novým střediskem prvotřídního vybavení pro ošetřování endoskopů.

 Značka Soluscope znamená špičkové vybavení vyrobené ve Francii.

7000

Více než 5500 instalací po celém světě

1

Značka #1 ve Francii, Belgii, Itálii, Španělsku a Austrálii  

1994

25 let zkušeností v oboru flexibilní endoskopie

50

Mezinárodní zastoupení ve více než 50 zemích 

 Komplexní řešení Soluscope

Komplexní řešení Soluscope se zakládá na klíčových principech bezpečnosti, spolehlivosti a účinnosti, garantuje maximální ochranu pro pacienty, zdravotnický personál a endoskopy. Nejen, že se snadno používá, ale rychle vylepšuje každodenní činnosti optimalizací efektivity zdravotnického týmu prostřednictvím sledování dezinfekce endoskopů, frekvence jejich používání a životnosti. Usnadňuje také spravování endoskopů a zajišťuje jejich dostupnost, kdykoli a kdekoli je potřebujete. Tím pádem se standardizuje průběh vaší práce, sníží se komplikace a náklady, vaši pacienti budou zcela v bezpečí.

 

Naše Komplexní řešení Soluscope obsahuje: kompletní řadu automatických dezinfektorů endoskopů a příslušné chemikálie, sušicí a skladovací skříně s vertikálním i horizontálním uspořádáním, přepravní zařízení speciálně navržená pro endoskopická oddělení, kompatibilní konektory Soluscope, softwarovou platformu pro správu dat v reálném čase a zajištění sledovatelnost endoskopů.