Miroslava Hajna 759/3, Praha 9

 +420 773 124 948

 info@red-med.cz

Potřebujete endoskopickou myčku? 

Co když kupní cenu nemusíte hradit ihned, ale třeba až za 18 měsíců?

Chcete zvýšit produktivitu své endoskopické ordinace, začít vydělávat více peněz, omezit vystavení personálu nebezpečným chemikáliím a zajistit větší bezpečí před přenosem infekcí mezi pacienty a z pacienta na personál? Chcete získat přístup k moderním technologiím ošetřování endoskopů? Přemýšlíte o koupi endoskopické myčky, ale finančně si to teď nemůžete dovolit? Hurá! Není třeba čekat na zlepšení ekonomické situace, vyřizovat si úvěr nebo odkládat nákup vybavení na neurčito! Díky speciální protikrizové nabídce můžete získat všechny výhody moderní přístrojové dezinfekce flexibilních endoskopů ještě dnes a zaplatit třeba až za 18 měsíců! Čtěte dál a zjistěte více!

Proč Soluscope Série 1

01

Zvyšte výkon pracoviště! Začněte už konečně více vydělávat! Díky krátkým dobám dezinfekčních cyklů dokáže Soluscope Série 1 (kompletní mycí a dezinfekční cyklus včetně závěrečného profouknutí kanálů endoskopu trvá jen 22 minut) výrazně zvýšit produktivitu na Vašem endoskopickém pracovišti, budete schopní provádět více vyšetření se stejným počtem endoskopů.

02

Už žádný kontakt s nebezpečnými chemikáliemi! Chraňte své zdraví! Endoskopická mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 1 jsou navržená tak, že uživatel je při ošetřování endoskopů maximálně chráněný před kontaktem s nebezpečnými chemikáliemi. Dezinfekce probíhá v hermeticky uzavřené komoře, na konci každého dezinfekčního cyklu probíhají 3 oplachy, a dokonce i při výměně kanystru s dezinfekcí dochází k otevření kanystru teprve po nasazení speciálního konektoru, který zabraňuje uniku výparů.

03

Kompatibilita pro jakýkoliv typ a značku flexibilního endoskopu! Mycí vana v přístroji Soluscope Série 1 je navržena tak, aby vyhovovala jakémukoli typu flexibilního endoskopu, včetně ultrazvukových modelů. Nabídka kompatibilních konektorů, založená na více než 25letých zkušenostech se shromažďováním dat o endoskopech, umožňuje spolehlivé propojení více než 1 500 různých modelů endoskopů od všech hlavních značek: Olympus, Pentax, Fujifilm, Storz, Wolf a jiných. Chemické produkty speciálně vyvinuté ve spolupráci s výrobci endoskopických přístrojů jsou bezpečné pro materiály endoskopů. Certifikáty kompatibility od předních výrobců z oboru jsou k dispozici na vyžádání.

VÝHODY, KTERÉ ZÍSKÁTE díky vybavení Soluscope:

Vybrali jsme jen několik z mnoha výhod, které získáte použitím našeho vybavení.

Dosáhněte lepší hygieny na Vašem pracovišti, Vaši pacienti to ocení!

Chraňte své zdraví před každodenním kontaktem s nebezpečnými chemikáliemi!

Šetřete svůj čas, už žádné zdlouhavé čekání na dokončení dezinfekčního cyklu!

Chraňte životní prostředí snížením spotřeby vody a chemikálií.

Usnadněte si každodenní rutinu a získejte více pohodlí. Zasloužíte si to!

Využijte cenově dostupnou nabídku Soluscope, nízké pořizovací a provozní náklady.

Dodržujte mezinárodní a české předpisy v oblasti dezinfekce termolabilních endoskopů.

Zajistěte větší bezpečí pro nákladnou endoskopickou techniku a šetřete na servisu! 

Podívejte se na videoprezentaci Soluscope Série 1

Podívejte se na krátké video, abyste se dozvěděli více o výhodách, které přináší používání mycího a dezinfekčního zařízení Soluscope Série 1. Přesvědčte se sami, jak je to snadné!

To není všechno.

Co získáte navíc ZDARMA?

V rámci speciální nabídky od nás navíc ZDARMA dostanete zásobu dezinfekčních prostředků až na 400 cyklů, v závislosti na počtu vyšetření denně nebudete mít praktický žádné náklady spojené s využíváním myčky v prvních cca 3-4 měsících.

 

Soluscope Série 1 je k dispozici s kompletním sortimentem dezinfekčních prostředků: Soluscope PA (kyselina peroctová), Soluscope GTA (glutaraldehyd). 

:
:
:
:

Jak to funguje?

Kupní cena plně vybaveného mycího a dezinfekčního zařízení Soluscope Série 1 je 449.000,- Kč bez DPH. Nabízíme možnost odložení platby kupní ceny zařízení na 6, 12 nebo 18 měsíců. Během zvoleného období pro odložení platby kupní ceny zákazník hradí fixní měsíční splátky bez navýšení*, které směřují k úhradě kupní ceny zařízení. Výše jednotlivých měsíčních splátek je 15.490,- Kč bez DPH. Po uplynutí zvolené lhůty pro odložení platby kupní ceny uhradí zákazník rozdíl mezi původní kupní cenou a částkou již zaplacenou formou fixních měsíčních splátek během zvolené doby.

*Fixní měsíční splátka nezahrnuje náklady na spotřební materiály a dezinfekční prostředky.

krok č.1

Zvolení lhůty pro odložení platby kupní ceny zařízení, podepsání kupní smlouvy. Uhrazení instalačního poplatku 47.000,- Kč bez DPH. Tento poplatek v sobě zahrnuje:

 

  • Doručení, instalaci* a uvedení zařízení do provozu.
  • 1 set kompatibilních konektorů dle typů a značek endoskopů používaných na pracovišti.
  • Náklady na všechny součástky a spotřební materiály potřebné k zahájení provozu zařízení.

 

*včetně instalace všech potřebných komponentů pro zajištění optimálních podmínek provozu zařízení (instalace sifonu, změkčovače vody dle potřeby, směšovacího ventilu s automatickou regulací a průtokovým čidlem nebo průtokového ohřívače, instalatérské práce atd.)

krok č.2

Dezinfekční prostředky zdarma první 3-4 měsíce! Využívání všech výhod přístrojové dezinfekce flexibilních endoskopů a splacení měsíční splátky dle zvolené lhůty odložení platby kupní ceny zařízení.

krok č.3

Po uplynutí zvolené lhůty pro odložení platby kupní ceny uhrazení zbývající části kupní ceny (původní výše kupní ceny mínus částka již zaplacená formou fixních měsíčních splátek během zvolené doby). Spokojený zákazník 🙂

 

Příklad: Pokud se rozhodnete zvolit si pro odložení platby kupní ceny zařízení lhůtu například 18 měsíců, během 18 měsíců celkem splatíte 278.820,- Kč bez DPH (18 x 15.490,- Kč bez DPH). Původní kupní cena zařízení 449.000,- Kč bez DPH mínus částka již zaplacená 278.820,- Kč bez DPH = 170.180,- Kč bez DPH. Toto je částka, která Vám zbude k úhradě po uplynutí lhůty 18 měsíců.

Objednejte si zpětné volání

Zanechte nám zde své kontaktní údaje, rádi Vás budeme kontaktovat.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

Co se může stát, když to TEĎ nevyužijete?

Vzhledem k tomu, že do přístrojů investujeme vlastní prostředky, momentálně nabízíme za těchto podmínek pouze 3 myčky. Nenechte si ujít šanci využít této skvělé nabídky.

Od roku 2023 bude přístrojová dezinfekce flexibilních endoskopů povinná i v ČR. Připravte se už teď na nadcházející legislativní změny, abyste to potom nemuseli řešit na poslední chvíli.

Po zavedení těchto legislativních změn bude následovat prudký nárůst poptávky po dezinfekčních automatech a v důsledku toho se očekává, že ceny vzrostou až o 30 %. Teď, v období ekonomického spádu, je nejlepší čas na nákup za skvělou cenu.

Soluscope znamená špičkové vybavení vyrobené ve Francii.   

Soluscope je francouzská značka špičkového vybavení pro dezinfekci a skladování flexibilních endoskopů. Patří do velké skupiny firem Laboratoires Anios a EcoLab – významných výrobců dezinfekčních prostředků v celosvětovém měřítku. Společnost Soluscope byla založená v roce 1994 a působí na trhu již přes 25 let. Díky instalaci více než 5 500 zařízení na dezinfekci flexibilních endoskopů po celém světě se společnost Soluscope stala jedničkou na trzích Francie, Belgie, Itálie, Španělska a Austrálie.

93 %

Soluscope má více než 900 zařízení ve 414 nemocnicích ve Francii. Na základě nezávislého průzkumu spokojenosti v roce 2016 více než 93% koncových uživatelů bylo spokojeno nebo velmi spokojeno s produkty společnosti Soluscope.

Projekty již realizované týmem RED-MED.cz

Naše společnost je výhradním distributorem značky Soluscope v České republice.  

Spokojenost našich zákazníků je naším největším cílem. Dodávání spolehlivého řešení pro dezinfekci a skladování flexibilních endoskopů je pro nás hlavní činností, ne vedlejší jako u jiných firem. Ceny našich servisních služeb jsou o 30 až 40 % nižší než u konkurence. Také nám velice záleží na pozitivní zpětné vazbě od každého zákazníka, což velké a zavedené firmy neřeší.

Domluvte si nezávaznou  konzultaci s naším specialistou!

01

Zajistěte větší spolehlivost dezinfekčního procesu, sníží se tím riziko odvolání zákroku pacienty.

02

Chraňte sebe a své zdraví před kontaktem s nebezpečnými chemikáliemi!

03

Zajistěte větší bezpečí pro nákladnou endoskopickou techniku a šetřete na servisu.

04

Šetřete svůj čas, už žádné zdlouhavé čekání na dokončení dezinfekčního cyklu!

05

Usnadněte si každodenní rutinu a zajistěte si mnohem více pohodlí! Zasloužíte si to!

06

Pouze 3 přístroje jsou ke koupi za těchto podmínek! Nezmeškejte tuto příležitost, kontaktujte nás!

Zanechte nám, prosím, své kontaktní údaje a my se s Vámi obratem spojíme, domluvíme termín nezávazné konzultace.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.


Nové standardy dezinfekce flexibilních endoskopů

Pacienti, kteří podstoupí vyšetření flexibilním endoskopem, určeným k vyšetření zažívacího traktu, by neměli být vystaveni riziku přenosu infekce či důsledkům nedokonalé dezinfekce (tj. poškození pacienta chemikáliemi užívanými k dezinfekci přístrojů). V dnešní době je díky výraznému technickému pokroku možné zaručeně zajistit,  aby nedošlo k přenosu infekce mezi pacienty a z pacienta na personál používáním tzv. mycích a dezinfekčních zařízení dle ČSN EN ISO 15883-4 (Požadavky a testy pro mycí a dezinfekční zařízení s chemickou dezinfekcí pro termolabilní endoskopy). 

 

Shoda přístrojů Soluscope Série 1 s technickou normou ČSN EN ISO 15883-4 je potvrzena na základě testů provedených nezávislou mezinárodně uznávanou laboratoří Biotech-Germande ve Francii.


 Zajistěte maximální bezpečí pro pacienty a zdravotní personál se Soluscope Série 1.

Děkuji Vám, sestro!

Úloha sestry při zajišťování plynulého fungování gastroenterologické ordinace je velmi důležitá. Každá endoskopická sestra musí mít dobré znalosti v oblasti anatomie a fyziologie trávicího traktu. Velmi důležitá je schopnost komunikace na dobré úrovni, sestra by měla být schopná zmírnit obavy pacienta a připravit ho k vyšetření. Sestry musí být dostatečně fyzicky zdatné, musí mít dobré technické a manuální dovednosti z důvodu manipulace s nákladnými endoskopickými přístroji. A s neustálým zpřísňováním legislativy v oblasti dezinfekce flexibilních endoskopů těchto kompetencí neustálé postupně přibývá.

 

Mycí a dezinfekční zařízení Soluscope Série 1 přináší řešení pro usnadnění každodenní rutiny zdravotních sester endoskopie díky intuitivnímu ovládání pomocí velkého displeje s grafickým „Language free” rozhraním. Všechny funkce, režimy a fáze jednotlivých cyklů se zobrazují na velké dotykové obrazovce pomocí jednoduchých a jasných ikonek, stejně jako na Vašem smartphonu! Díky tomuto modernímu rozhraní je ovládání zařízení zcela intuitivní a srozumitelné.


 Organizujte si své pracoviště tím nejlepším způsobem.

Výhodná investice,

která se vám rozhodně vyplatí

Nejjednodušší cesta, jak zvýšit produktivitu na Vašem pracovišti, díky rychlé a spolehlivé dezinfekci endoskopů (kompletní mycí a dezinfekční cyklus včetně sušení trvá 22 minut).

01

Vyloučení rizika přenosu infekce mezi pacienty a z pacienta na personál, Soluscope Série 1 splňuje platnou legislativu včetně normy ČSN EN ISO 15883-4.

02

Větší bezpečí pro nákladnou endoskopickou techniku díky integrovanému systému kontroly všech důležitých parametrů cyklu.

03

Snížení chybovosti a usnadnění práce personálu endoskopií díky jednoduchému ovládaní a automatické dokumentace celého procesu.

04

Žádný kontakt personálu s nebezpečnými chemikáliemi, uživatele jsou spolehlivě chránění.

05

Zanechte nám, prosím, své kontaktní údaje a my se s Vámi obratem spojíme, domluvíme termín nezávazné konzultace.

Odesláním souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.red-med.cz, tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

Chraňte své zdraví! 

Trvalé vystavení personálu endoskopie výparům 2% roztoku glutaraldehydu způsobuje astma. Zamezte každodenní kontakt s nebezpečnými chemikáliemi, škodí to Vašemu zdraví. 

Zajistěte bezpečí pro endoskopickou techniku!

Prodlužte životnost a šetřete na servisu endoskopické techniky se Soluscope Série 1.

Začněte více vydělávat! 

Díky bleskovým dezinfekčním cyklům dokáže Série 1 zdvojnásobit propustnost Vaše endoskopické ordinace, budete schopní provádět více vyšetření s menším počtem endoskopů.

Šetřete svůj čas!  

Soluscope Série 1 znamená úplně jinou úroveň produktivity práce a výkonu endoskopického pracoviště. Místo čekání na dokončení dezinfekčního cyklu, mohli byste si dát každý den šálek oblíbené kávy nebo čaje navíc.